Skip Navigation Linksبه پخش > فارسی > درباره ما > اخبار و رویدادها

 

 ویرایشگر محتوا

 
 

 news

 
  
  
  

دهمین جشنواره و کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور (دیموند) همچون سالهای گذشته و با حضور پررنگ تر مدیران ارشد سازمانها و مقامات کشور و لشکری در روز سه شنبه 31 مرداد 1396 در سالن مراسم و پذیرایی گردان برج میلاد برگزار شد.
شرکت به پخش در بخش توزیع – پخش سراسری چهارده محصولی در گروه محصولات مصرفی کم دوام، موفق به دریافت تندیس دیموند گردید.

لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/09/02 10:21 ق.ظ
  

پنجمین همایش بزرگ سلحشوران دفاع مقدس و یاد سردار حاج احمد متوسلیان چهارشنبه (۱۴ تیرماه) در باغ موزه دفاع مقدس تهران با حضور جمعی از مسوولان لشکری و کشوری، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده‌هان سپاه و بسیج، معاونین و پرسنل شرکت به پخش و آحاد مردم برگزار شد.
در این همایش، سخنرانان به تجلیل از مقام شامخ سردار حاج احمد متوسلیان پرداخته و باذکر خاطراتی از شجاعت‌ها و جانبازی‌ها، یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس را همراه با تشریح الگوی رفتاری این فرمانده کم‌نظیر دفاع مقدس گرامی داشتند.
گفتنی است در حاشیه این همایش از شرکت به پخش به عنوان حامی همایش با اهداء لوح ویژه همایش، تقدیر به عمل آمد.

12345678.jpg

لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/07/08 08:24 ب.ظ
  

 

شرکت به پخش در جشن22 سالگی فروشگاه های زنجیره ای رفاه درتهران به عنوان یکی از تأمین کنندگان برتر معرّفی شد .

لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/02/12 02:15 ب.ظ
  

مهندس خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعۀ ملّی در اجلاس مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری به عنوان مدیر موفّق ملّی انتخاب و موفّق به دریافت تندیس شد.

لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/02/11 08:57 ق.ظ
  
لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/02/01 05:04 ب.ظ
  
لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/01/28 10:43 ق.ظ
  
حضور مدیران محترم عامل شرکت سرمایه گذاری توسعۀ ملی و توسعه صنایع بهشهر و هیأت همراه در شرکت به پخش

در دی ماه سال جاری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعۀ ملی آقای مهندس غریب پور و آقای دکتر دامغانیان مدیرعامل محترم شرکت توسعۀ صنایع بهشهر به همراه تعدادی از معاونین محترم خود، از شرکت به پخش بازدید نمودند .

آقای مهندس ربیعی مدیرعامل محترم شرکت به پخش ضمن عرض خیر مقدم ، گزارشی از تلاش همکاران و اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های راهبردی در دست تدوین جهت رسیدن شرکت به پخش به جایگاه واقعی خود را خدمت حاضرین ارایه نمودند .
در بخش دیگر برنامۀ بازدید ،‌ طراحی و اجرای سیستم های اطلاعات مدیریت و هوش تجاری در حال توسعۀ بخش فناوری اطلاعات ، فعالیت های مهندسی صنایع و بهبود سیستم ها و روش ها از جمله پروژه های مسیربندی ، مکان یابی بهینه توزیع و فروش همچنین ارایه عملکرد مقایسه ای فروش مقداری و ریالی در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و خلاصه ای از وضعیت سود و زیان شرکت توسط مدیران شرکت به بخش ارائه گردید.
درادامه ، آقای دکتر دامغانیان مدیرعامل محترم توسعۀ صنایع بهشهر ضمن قدردانی از تلاش های درحال انجام،‌ توسعۀ فعالیت های بازاریابی تعاملی در جهت تقویت و استحکام با روابط تأمین کنندگان را توصیه و اظهار امیدواری نمودند در سایه تلاش و تدابیر برنامه ریزی شده شاهد موفقیت های بیشتر شرکت در آینده باشیم .
در پایان آقای مهندس غریب پور مدیرعامل محترم گروه توسعۀ ملی با تأکید بر منویات مقام معظم رهبری  سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل- شعار محوری گروه « توکل به خدا ، کار تیمی ، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست » را در جهت پیشبرد اهداف عالیه گروه و شرکتهای زیر مجموعه به همۀ همکاران توصیه نمودند .
توجه به اهداف سازمانی ، سرمایه های انسانی ، تسهیم دانش جهت ایجاد هم افزایی و بهبود مستمر فعالیت ها همچنین تأکید بر صداقت با مشتری و امانتداری و ارائۀ سرویس و خدمات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر از توصیه های ایشان به همکاران محترم به پخش بود.
ایشان به روند جدید مجموعۀ به پخش با هدف چابک سازی ساختاری فرایندها و برنامه ریزی راهبردی مشارکتی اشاره نمودند و این مسیر را نشانۀ مثبت اندیشی مدیرعامل و حس اعتماد مدیریت به همکاران در جهت هم افزایی و در مسیر موفقیت سازمانی آتی مجموعه گرانقدر به پخش ارزیابی نمودند .​
لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/01/28 10:41 ق.ظ
  
لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/01/23 04:53 ب.ظ
  
لینک مرتبط یا تصویر:
تاریخ ایجاد: 2017/01/23 04:53 ب.ظ