بستن
مهندس لطفی‌پور مدیرعامل هلدینگ به‌پخش شد
به گزارش روابط‌عمومی به‌پخش، مراسم معارفه مهندس "مسعود لطفی‌پور" مدیرعامل جدید هلدینگ به‌پخش ساعتی پیش با حضور دکتر حسین معین‌زاد، سرپرست گروه توسعه صنایع بهشهر و علیرضا فاطمی عضو هیئت مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی بهشهر و جمعی از معاونان  و مدیران هلدینگ به‌پخش برگزار شد.
دکتر معین‌زاد در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم گفت: ماه محرم، ماه درس‌آموزی، عبرت‌ و شفاعت است که انسان را می‌تواند به یک معرفت حقیقی سوق دهد.
وی، آینده‌نگری و تدوین مأموریت‌ها را نیاز اساسی مجموعه‌های اقتصادی برشمرد و افزود: رویه‌های جدیدی را باید در دستور کارمان قرار دهیم که یکی از آنها، ایجاد بازارهای فروش دیجیتال است.
سرپرست گروه توسعه صنایع بهشهر با بیان اینکه مجموعه به‌پخش، مغز متفکر صنایع بهشهر است، ادامه داد: در فرآیند کسب و کار می‌توان اینطور گفت که فروش، 80 درصد ارکان اصلی کسب و کار را تشکیل می‌دهد؛ بنابراین ایجاد رویه‌های مطلوب در فروش از ضروریت‌های پیش‌روی این مجموعه قرار گیرد. 
معین‌زاد در پایان از زحمات دکتر مشایخی در طول تصدی مسئولیت‌شان در مجموعه به‌پخش تقدیر و تشکر و برای مهندس لطفی‌پور آرزوی موفقیت کرد.
"دکتر رامین مشایخی" سرپرست سابق هلدینگ به‌پخش در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در مجموعه به‌پخش گفت: از هیچ تلاشی در راستای انجام ماموریت‌های محوله دریغ نکردم و تمام همت خود را گماردم تا آرامش لازم به سازمان بازگردد. از همه پرسنل و مدیران به‌پخش تشکر و قدردانی می‌کنم که من را در طول تصدی مسئولیتم همراهی کردند.
در ادامه این جلسه، مهندس "مسعود لطفی‌پور" مدیرعامل هلدینگ به‌پخش، با اشاره به سوابق حضور خود در این شرکت گفت:  به‌پخش دانشگاه است. در مدت کوتاهی که در دهه 80 افتخار حضور در این شرکت را داشتم و به واسطه کار در این شرکت، تجارب ارزشمندی را کسب کردم. 
وی با تأکید بر اینکه رسیدن به قله‌های موفقیت در فروش دور از ذهن نیست، خاطرنشان کرد: امیدوارم که در کنار همکاران محترم بتوانیم شرایط ایده‌آل را به شرکت به‌پخش بازگردانیم. 
مهندس لطفی‌پور تشخیص نیاز بازار را از ضروریات فروش دانست و افزود: با استفاده از ظرفیت‌هایمان می‌توانیم کالاهای مورد نیاز را روانه بازار کنیم.  
در پایان این جلسه، حکم مسئولیت مهندس مسعود لطفی‌پور قرائت و اعطا شد. همچنین تقدیرنامه‌ای از سوی دکتر معین‌زاد به دکتر مشایخی تقدیم شد.متن حکم مهندس لطفی‌پور مدیرعامل هلدینگ به‌پخش بدین شرح است:

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 31 فروردین‌ماه 1400 شرکت به‌پخش (سهامی عام) مبنی بر انتخاب شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان گروه صنایع بهشهر تهران (سهامی عام) به‌عنوان عضو هیئت مدیره شرکت مزبور و تفویض اختیار شماره 97-7316 مورخ 14 مردادماه 1397 شرکت مذکور به شرکت توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) دائر و معرفی عضو منتخب، جنابعالی به نمایندگی شرکت اخیرالذکر در هیئت مدیره شرکت به‌پخش (سهامی عام) به جای آقای امین خسروی منصوب می‌شوید.
امید است با عنایت به  اختیاراتی که به موجب قانون تجارت و اساسنامه به جنابعالی تفویض گردیده و عطف توجه به موارد مورد انتظار به شرح پیوست، همراه با سایر اعضای محترم هیئت مدیره در نیل به اهداف تعیین شده، اقدامات لازم را مبذول فرمایید.
توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
حسین معین‌زاد سرپرست توسعه صنایع بهشهر


انتهای پیام/