بستن
آزادسازی فلسطین از چنگال غاصبان قدس بزرگترین مسأله جهان اسلام است

به گزارش روابط عمومی هلدینگ به‌پخش، متن پیام مدیرعامل هلدینگ به‌پخش به مناسبت روز جهانی قدس به شرح ذیل است:
قدس، نخستین قبله مسلمانان اکنون وطن میلیون‌ها آواره فلسطینی شده که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخته و تحت سلطه نیرو‌های اشغالگر قرار داده است.

مسجدالاقصی خاستگاه و مبدأ انبیاء الهی و نقطه معراج پیامبر(ص) است و آنقدر مهم است که علمای اسلام به ویژه امام راحل (ره) در دفاع از این مکان مقدس، آن را نماد وحدت و اراده ملت‌های اسلامی دانستند.

حرکت جهانی مسلمانان در آخرین جمعه ماه پر خیر و برکت رمضان که پس از صدور پیام تاریخی امام (ره) در سال ۱۳۵۸ به روز جهانی قدس نامگذاری شد، مسأله آزادسازی فلسطین از چنگال غاصبان قدس است که سرلوحه آرمان‌های ملت‌های مسلمان قرار دارد.

امروز همه ملت‌های اسلامی وظیفه دارند با فریاد‌های خود از مردم مظلوم فلسطین و مظلومان سایر کشور‌های اسلامی که زیرسلطه کشور‌های استعمارگر قرار گرفته‌اند حمایت کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از همه مردم شریف و روزه‌دار و به‌ویژه همکاران نجیب، متدین و آگاه مجموعه بزرگ به‌پخش بابت حضور گسترده‌شان در مراسم یوم الله روز جهانی قدس تشکر می‌کنم و یقین دارم به زودی سرزمین‌های اشغالی فلسطین به دست رهبران کشورهای مقاومت آزاد خواهد شد و رژیم منفور صهیونیستی تقاص جنایات دنیایی خود را پس خواهد داد و به زباله‌دان تاریخ سپرده خواهد شد.

امین خسروی
مدیرعامل هلدینگ به‌پخش


انتهای پیام/