بستن
سفر مدیرعامل هلدینگ به‌پخش به کشور روسیه با هدف توسعه تجارت بین تهران و مسکو
به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پخش؛ به دعوت سازمان توسعه تجارت کشور در وزارت صمت، جمعی از مدیران شرکت‌های دولتی و خصوصی پیشرو و بین‌المللی ایرانی از جمله مدیرعامل هلدینگ به‌پخش با هدف بررسی شاخص‌های تجاری و ارزیابی بازار کشورهای همسایه به کشور روسیه سفر کردند.

سفر هیات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به روسیه توسط سازمان توسعه تجارت (وزارت صمت) و با همراهی سخنگو و معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت.

هم‌افزایی ظرفیت‌های شرکت‌های بازرگانی و استفاده از فرصت به وجود آمده در صادرات محصولات به کشور روسیه، از اهم اهداف این هیئت اقتصادی به مسکو است.

"امین خسروی" مدیرعامل هلدینگ به‌پخش درباره دستاوردهای سفر هیئت اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به مسکو گفت: اگر بخواهم از منظر اقتصادی به این سفر نگاه کنم مطمئن هستم اتفاقات خوبی در آینده رقم خواهد خورد. با برنامه‌ریزی و دیدارهای انجام شده در این سفر، دستاوردهای مفید و سازنده‌ای در حوزه تجارت بین‌الملل برای جمهوری اسلامی ایران عملیاتی خواهد شد.

وی تقویت روابط تجاری تهران و مسکو را یکی از راه‌های اساسی برای مقابله با تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: یکی از دستاوردهای این سفر این است که کشورمان را از تجارت با آنهایی که با زورگویی و ایجاد تحریم‌های ظالمانه به دنبال فلج کردن اقتصاد کشورمان هستند بی‌‌نیاز می‌کند.

در سفر چند روزه مدیرعامل شرکت به‌پخش به مسکو، چند نشست تخصصی با حضور تجّار مطرح روسی به صورت جداگانه برگزار شد. مدیرعامل هلدینگ به‌پخش همچنین در اتاق بیزینس روسیه حضور پیدا کرد. در این جلسه تمام چالش‌های اقتصادی بین دو کشور همراه با پیشنهادهای موثر مطرح شد.

انتهای پیام/