بستن
آغاز سفرهای استانی مدیرعامل هلدینگ به‌پخش با اولویت افزایش بهره‌وری جهادیبه گزارش روابط‌عمومی هلدینگ به‌پخش؛ "امین خسروی" مدیرعامل هلدینگ "به‌پخش" اولین سفر استانی خود را جهت بازدید از مراکز فروش استانی در روز پنجشنبه 28 بهمن‌ماه سال جاری آغاز کرد. خسروی اولین سفر استانی خود را به استان مرکزی ( شهر اراک ) اختصاص داد.


مدیرعامل هلدینگ به‌پخش با حضور در مرکز فروش به‌پخش اراک، با "مجید شفیعی" مدیر مرکز پخش اراک و پرسنل این مرکز دیدار کرد.

تقویت رقابت‌پذیری در توزیع عادلانه اقلام

مدیرعامل شرکت به‌پخش در دیدار با پرسنل و کارشناسان این مرکز، افزایش بهره‌وری جهادی را مهمترین محور و سیاست‌های به‌پخش عنوان کرد و گفت: ایجاد همدلی و هماهنگی بیشتر بین خانواده بزرگ به‌پخش و افزایش آگاهی و توانایی‌های شغلی در تمام سطوح از پرسنل، بازاریاب‌ها تا
رانندگان پخش و همکاری اداری در اولویت قرار گیرد.
خسروی در این سفر، ضمن بازدید میدانی از انبارهای مرکز پخش اراک در جریان فرآیند توزیع و انباشت اقلام قرار گرفت.

 
بازدید مدیرعامل هلدینگ به پخش از مرکز پخش اراک
 

اعلام آمادگی اصفهان برای ثبت رکورد فروش

 
سفر بعدی مدیرعامل هلدینگ به‌پخش به استان اصفهان بود. امین خسروی سحرگاه روز جمعه 29 بهمن‌ماه سال جاری به مرکز فروش به‌پخش در استان اصفهان رفت و در بدو ورودش از انبار غذایی و شوینده این مرکز بازدید کرد و در جریان نحوه ورود و خروج کالاها و نحوه توزیع آنها قرار گرفت.

مدیرعامل هلدینگ به پخش، نشستی را نیز با مدیر مرکز فروش اصفهان داشت. "حمیدرضا جعفری هرندی" مدیر مرکز فروش به‌پخش اصفهان با ارائه گزارشی از امور جاری شعبه گفت: مرکز فروش به‌پخش در اصفهان در بهمن‌ماه سال جاری، رتبه دوم فروش را در تحقق اهداف مجموعه به‌پخش بدست آورده است.

در ادامه این دیدار نیز همکاران و پرسنل مرکز پخش اصفهان با مدیرعامل هلدینگ به‌پخش دیدار و آمادگی خود را برای توسعه و تحقق اهداف و بدست آوردن سهم بازار بیشتر در افزایش فروش اعلام کردند.


 
بازدید مدیرعامل هلدینگ به پخش از مرکز پخش اصفهان
 
امین خسروی مدیرعامل هلدینگ به‌پخش پس از استان اصفهان، به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد.

خسروی و هیئت همراه شامگاه جمعه 29 بهمن‌ماه در ساختمان مرکز فروش به‌پخش در استان چهار محال و بختیاری حضور یافتند و ضمن بازدید میدانی از انبارهای این مرکز در جریان نحوه توزیع اقلام و فرآیند ورود و خروج اقلام مصرفی قرار گرفتند.
 

توزیع عادلانه اقلام مصرفی مأموریت اصلی به‌پخش  ‍

 
مدیرعامل هلدینگ به‌پخش در دیدار با کامران محمد پور مدیر مرکز فروش به‌پخش در استان چهار محال و بختیاری و پرسنل این مرکز، آینده‌ای روشن برای مجموعه بزرگ به‌پخش ترسیم کرد و گفت: با تکیه بر نیروهای متخصص و متعهد، این توان به دست خواهد آمد تا در موقعیت‌های مختلف اقتصادی و به‌ویژه در حوزه زیرساختی موفقیت‌های چشمگیری حاصل شود. با نگاهی به زیر ساخت‌های اقتصادی در کشور و پیشرفت‌های چشمگیر در این زمینه می‌توان پی برد که در صورت برنامه‌ریزی اصولی توان بهره‌وری از توانمندی‌ها و امکانات درونی به میزان چشمگیری قابلیت رشد دارد.

مدیرعامل هلدینگ به پخش بر توزیع عادلانه اقلام تأکید کرد و گفت: توزیع عادلانه اقلام از ضروریات و مأموریت‌های اصلی شرکت به‌پخش است. مسائلی که بعد از بروز مشکلات از تحریم‌های اقتصادی و کرونا در فضای اقتصادی و معیشتی کشور رخ داد و ضرورت توزیع مناسب اقلام اساسی و مورد نیاز مردم را به‌عنوان یک مساله جدی مطرح ساخت، از جمله مواردی است که نقش شرکت‌های توزیع و پخش از جمله هلدینگ به‌پخش به‌عنوان بزرگترین مجموعه توزیع و پخش کشور را برجسته‌تر از هر زمان دیگری نمایان می‌کند. 

 
بازدید مدیرعامل هلدینگ به پخش از مرکز پخش چهارمحال و بختیاری
 

انتهای پیام/