بستن
مدیرعامل هلدینگ به پخش: برای تحقق شعار جهش تولید با تمام قوا تلاش می کنیم
به گزارش روابط عمومی به پخش، بهروز پورمحمدی مدیرعامل هلدینگ به پخش در مراسم افتتاحیه فروشگاه اینترنتی صرفه مارکت و خطوط بسته بندی شکر ، چای و حبوبات، طی سخنانی گفت: بسیار خوشحالیم که در پایان بهمن ماه و مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران توانستیم با دو پروژه حاضر سهم کوچکی در تحقق شعار جهش تولید داشته باشیم.
پورمحمدی با بیان این که فرآیندهای اصلی به پخش تامین، بازاریابی، فروش و توزیع را شامل می شود خاطر نشان ساخت: این شرکت سال ۲۰۲۰ میلادی با ۳۱۰۰ میلیارد تومان فروش نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵ درصدی را در بخش فروش رقم زد.
پورمحمدی اذعان داشت: بسیار خرسندیم که اخیرا در آخرین رتبه بندی در کنار شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و گروه توسعه صنایع بهشهر در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گرفتیم.
وی یاد آور شد: یکی از مزایای رقابتی به پخش ناوگان عظیم حمل و نقل با در اختیار داشتن حدود ۴۰۰ خودرو و ظرفیت انبار موجود در ۳۰ استان کشور است به طوری که امسال حدود ۲۴۰ هزار تن کالا به بازار عرضه کردیم.
وی با برشمردن ویژگی های فروشگاه اینترنتی صرفه مارکت، دارا بودن محصولات انحصاری، برخورداری از ناوگان عظیم حمل و نقل به پخش، امکان گسترش جغرافیایی در سراسر کشور با استفاده از ظرفیت انبار موجود در ۳۰ استان و ارتباط نزدیک با تامین کنندگان مختلف و توان جذب آن ها را از وجوه تمایز این فروشگاه اینترنتی با رقبای حاضر قلمداد کرد.