بستن
شرکت زرین پخش
شرکت زرین پخش بهشهر از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است در ابتدا این شرکت تحت عنوان یک شرکت بازرگانی تا سال 1393 فعالیت خود را آغاز و پس از واگذاری مدیریت شرکت به مجموعه مارگارین، شرکت زرین پخش به عنوان یک پخش سراسری تخصصی با مدل HRC مشغول به کار گردید.
شرکت به پخش دارو
شرکت به پخش داروی بهشهر در تاریخ 1386/12/27 تحت شماره 321274 به ثبت رسید. پس از دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت خود را در زمینه توزیع سراسری دارو، مکمل های دارویی، لوازم بهداشتی ، تجهیزات و ملزومات دارویی داخلی و خارجی در سراسر ایران آغاز نمود.
شرکت ترابری و حمل و نقل به پخش
شرکت ترابری و حمل و نقل به پخش در تاریخ 1388/08/24بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس و طی شماره 364076 مورخه1388/10/27در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید است ..
شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش
شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش با پیشینه ی معتبر در صنعت غذایی کشور و بهره گیری از دانش روز، نیروی انسانی متخصص و متعهد با بالاترین سطح کیفیت، انواع محصولات از جمله چای، حبوبات، برنج، قند و شکر و... را بسته بندی می نماید.
شرکت بازرگانی به پخش
شركت بازرگانی بین المللی به پخش در زمینه تامین محصولات سلولزی بهداشتی و غذایی با رعایت موازین بهداشتی توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا عرضه نموده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.