بستن
شرکت زرین پخش
شرکت زرین پخش بهشهر از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است در ابتدا این شرکت تحت عنوان یک شرکت بازرگانی تا سال 1393 فعالیت خود را آغاز و پس از واگذاری مدیریت شرکت به مجموعه مارگارین، شرکت زرین پخش به عنوان یک پخش سراسری تخصصی با مدل HRC مشغول به کار گردید.
شرکت به پخش دارو
شرکت به پخش داروی بهشهر در تاریخ 1386/12/27 تحت شماره 321274 به ثبت رسید. پس از دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت خود را در زمینه توزیع سراسری دارو، مکمل های دارویی، لوازم بهداشتی ، تجهیزات و ملزومات دارویی داخلی و خارجی در سراسر ایران آغاز نمود.
شرکت ترابری و حمل و نقل به پخش
شرکت ترابری و حمل و نقل به پخش در تاریخ 24/08/1388بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس و طی شماره 364076 مورخه 27/10/1388در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید است ..
شرکت آروین ملل زرین
هلدینگ آروین‌ملل‌زرین، نامی است برآمده از بیش از نیم قرن تجربیات نسل ‌در ‌نسل مدیریتی، اقتصادی و کارآفرینی در سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارخانه‌جات موفق ایران . مدیران مجموعه سال‌ها تجربه در فضای کسب‌و‌کار ایران را در قالب هلدینگ آروین‌ملل‌زرین جانی تازه بخشیده‌اند تا پس از سال‌ها فعالیت، برندهای ریشه‌دار دوباره سرافراز شوند و نام‌های تجاری جدید متولد گردند.
شرکت توسعه صنایع غذایی به پخش
شرکت توسعه صنایع چای ماسوله در تاریخ ۱/۵/۹۳ به ثبت رسیده است. چای ماسوله به چای از زاویه دیگری می نگرد،چه در ترکیبات و چه در دیزاین محصول، نگاهی هنرمندانه و متفاوت به چای شده است.
شرکت بازرگانی به پخش
شركت بازرگانی بین المللی به پخش در زمینه تامین محصولات سلولزی بهداشتی و غذایی با رعایت موازین بهداشتی توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا عرضه نموده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.