بستن

تاریخچه فعالیت شرکت زرین پخش بهشهر

شرکت زرین پخش بهشهر در تاریخ 28/08/1379 به صورت سهامی خاص تأسیس شده و تحت شماره 168240 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و مالكيت 98% سهام آن به شرکت به پخش تعلق دارد.
فعالیت اصلی شرکت، انجام معاملات و خرید و فروش و پخش هر نوع کالا می باشد. فعالیت شرکت تا پايان سال 1383 بطور عمده محدود به توزیع روغن نباتی کالابرگی و حواله ای شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران بود ولی از سال 1388 علاوه بر روغن، خرید و فروش سایر کالاها اعم از مواد غذایی، مواد شوینده و بهداشتی به فعالیت شرکت اضافه شده است.
در شش ماهه نخست سال مالی 94-93 شرکت زرین پخش بهشهر در مرحله تدارک و فراهم آوردن امکانات لازم برای راه اندازی عملیات در ابعاد برنامه ریزی انجام شده برای تحقق اهداف بود که سرانجام در تیر ماه سال 1394 کلیه امکانات از لحاظ ساختاری، مطابق برنامه ریزی انجام شده مهیا گردید و فعالیت شرکت بصورت عملیاتی در حوزه فروش و پخش روغن های خوراکی تخصصی با مدل HRC يا (Hotel-Restaurant-Confectionary) و با امکان تحویل درب رستوران ها، قنادی ها و هتل ها و مشتمل بر 12 شعبه فعال در استانهای تهران (تهران شرق، تهران غرب، البرز)، اصفهان، ساری، رشت، مشهد، شیراز، کرمان، تبریز، یزد و ارومیه آغاز گردید.
لازم به ذكر است كه شعب راه اندازی شده در تهران و شهرستانهای پرجمعیت، با توجه به موقعیت استراتژیک هر استان، دارای ساختمان اداری و انبار مجهز به سردخانه های استاندارد می باشند.
طبق بررسی های به عمل آمده و تحقیقات میدانی صورت گرفته در حوزه صنعت پخش در ایران، می توان عمده ترین ضعف در صنعت پخش را عدم تداوم فعالیت در راستای توزیع محصولات تعریف شده، مشخص و معین براساس انتفاع و کسب سود، و در مرحله دوم عدم توزیع محصولات بصورت مویرگی در بازارهای هدف دانست.
براساس ترسیم چشم انداز و استراتژی تعیین شده ، استراتژیهای شرکت به شرح ذيل برنامه ریزی گردید:

آگاهی از نیازها و خواسته مشتریان از طریق مطالعه، مراجعه و تحقیق به منظور ارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح رضایت آنها

تاکید بر ارزشهای والای نیروی انسانی و تلاش در جهت توانمند سازی و ایجاد محیط مناسب کاری به منظور تحقق اصل شایسته سالاری

توسعه و همکاری مستمر و موثر با تامین کنندگان کالا با توزیع و فروش محصولات آنها به منظور ایجاد روابط متقابل سودمند و پایدار، بهبود و ارتقای عملکرد فرایندهای شرکت با استناد به اصول بهره وری و بهینه سازی روش ها به منظور افزایش رضایت ذینفعان.

توسعه مستمر سهم بازار با افزایش توزیع و فروش مقداری و تنوع کالایی با تاکید بر اصل خلاقیت، نوآوری و استفاده از فرصت ها به منظور تامین منافع سهامداران
 

چشم انداز

ارتقاء موقعیت و جایگاه شرکت به عنوان بزرگترین شرکت توزیع و فروش محصولات تخصصی در حوزه هتل ها، رستوران ها و قنادی ها در ایران
 

ماموریت 

توسعه و افزایش مستمر فعالیت ها از طریق توزیع انواع كالا از شرکت های تامین کننده به منظور ایجاد سبد مناسب و قابل اطمینان کالایی هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ قیمت در جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز مشتریان صنوف هتل، رستوران و قنادی

ایجاد سیستم مناسب بازاریابی و ارتباط موثر با ذی نفعان جهت ارائه خدمات مطلوب و ارتقاء سطح رضایت آنها

افزایش بهره وری شرکت در ابعاد مختلف سازمانی از طریق ارتقاء توانمندي منابع انسانی و ایجاد سازمان یادگیرنده در مسیر تحولات اقتصادی کشور و جهان

 

نشانی: آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان آزادی، بلوار استاد معین، پلاک 172، طبقه اول
تلفن: 66074083
پست الکترونیک: Info@zarinpakhshco.ir وب سایت: www.zarinpbc.com